Společnost Industrial Motors nabízí servis a dodávky náhradních dílů pro průmyslové dieselové a plynové motory.

Hlavním předmětem naší činnosti jsou především motory těchto výrobců:

  • FPT Industrial (Fiat Powertrain Technologies, Iveco Industrial, CASE IH by FPT)
  • Caterpillar (CAT, CAT ReMan, IPD)
  • Cummins
  • ISUZU Industrial

Dále dodáváme náhradní díly a servis pro traktory a zemědělské stroje CNH (CASE IH, New Holland, Steyr)

Historie

Naše společnost INDUSTRIAL MOTORS je společnost s ručením omezeným. Její založení v polovině roku 2015 mělo za účel částečnou konsolidaci obchodních aktivit dvou zavedených firem v oblasti poskytování servisu a dodávek náhradních dílů. Hlavním cílem této společnosti je zajištění kompletního sortimentu a služeb pro dieselové motory.

Navazujeme na historii obou partnerských firem:
První z nich je společnost AP Diesel Servis. Tato byla založena a úspěšně funguje již od roku 1991. V devadesátých letech působila jako oficiální zastoupení motorů Cummins pro Česko v rámci Československa a od roku 2004 ji byla přiznána autorizace pro servis a prodej náhradních dílů motorů Cummins. Od roku 1996 je firma umístěna v nově vybudovaných prostorách, v blízkosti města Brna (Rosice u Brna), které poskytují dobré zázemí pro servis a opravy motorů. Zde je nyní hlavní sídlo INDUSTRIAL MOTORS.

Druhou je firma Servis zemědělské techniky – Michal Kratochvíl. Tato se od roku 2010 soustřeďuje na poskytování služeb v oblasti servisu a oprav zemědělské techniky. Hlavního růstu firma dosahuje díky kontinuálnímu poskytování kvalitního servisu především pro stroje CASE IH. Její sídlo v Zaječově nám nyní poskytuje zázemí pro opravy celých zemědělských strojů.

 

Možnosti spolupráce

V tuto chvíli bychom měli zájem o navázání externí spolupráce s dalším technikem (na ŽL) / firmou mající zkušenosti s opravami motorů Caterpillar. Pro nabídku spolupráce prosím kontaktujte pana Michala Kratochvíla – 608 964 657, kratochvil@industrialmotors.cz.

Kariéra

Momentálně nemáme žádné otevřené pozice.
Pokud Vás však zajímá spolupráce s námi, zašlete prosím svůj životopis na email info@industrialmotors.cz. Oceníme především zkušenější servisní techniky motorů z blízkosti našich poboček – Rosice u Brna, Zaječov.

Zasílání ND

Zásilky náhradních dílů v rámci ČR a SR jsou k Vám expedovány společností DPD (www.dpd.cz – zde je také možné dohledat polohu Vašeho balíku). Zásilky nad 30kg jsou sjednávány individuálně. Je možný také osobní odběr zboží na našich pobočkách.