Ilustration
 

 

O firmě

Společnost Industrial Motors nabízí servis a dodávky náhradních dílů pro průmyslové dieselové a plynové motory.

Hlavním předmětem naší činnosti jsou především motory těchto výrobců:

  • FPT Industrial (Fiat Powertrain Technologies, Iveco Industrial, CASE IH by FPT)
  • Caterpillar (CAT, CAT ReMan, IPD)
  • Cummins
  • ISUZU Industrial

Dále dodáváme náhradní díly a servis pro traktory a zemědělské stroje CNH (CASE IH, New Holland, Steyr)

Historie

Naše společnost INDUSTRIAL MOTORS je společnost s ručením omezeným. Její založení v polovině roku 2015 mělo za účel částečnou konsolidaci obchodních aktivit dvou zavedených firem v oblasti poskytování servisu a dodávek náhradních dílů. Hlavním cílem této společnosti je zajištění kompletního sortimentu a služeb pro dieselové motory.

Navazujeme na historii obou partnerských firem:
První z nich je společnost AP Diesel Servis. Tato byla založena a úspěšně funguje již od roku 1991. V devadesátých letech působila jako oficiální zastoupení motorů Cummins pro Česko v rámci Československa a od roku 2004 ji byla přiznána autorizace pro servis a prodej náhradních dílů motorů Cummins. Od roku 1996 je firma umístěna v nově vybudovaných prostorách, v blízkosti města Brna (Rosice u Brna), které poskytují dobré zázemí pro servis a opravy motorů. Zde je nyní hlavní sídlo INDUSTRIAL MOTORS.

Druhou je firma Servis zemědělské techniky – Michal Kratochvíl. Tato se od roku 2010 soustřeďuje na poskytování služeb v oblasti servisu a oprav zemědělské techniky. Hlavního růstu firma dosahuje díky kontinuálnímu poskytování kvalitního servisu především pro stroje CASE IH. Její sídlo na Žebráku nám nyní poskytuje zázemí pro opravy celých zemědělských strojů.

Společnost je nyní řízena panem Tomášem Mikou zastávající funkci Obchodního ředitele. Tento vstoupil do firmy po patnácti letech v oboru. Zkušenosti nabrané při práci pro Yanmar, Cummins Distribution Europe a General Electric – Distributed Power (Waukesha a Jenbacher) jsou nyní úročeny ve společnosti Industrial motors.

Aktuality

6. června 2018 – EXPO LESNÍ LOM 2018 – Přípravy na Expo jsou v plném proudu. Nyní si můžete on-line stáhnout volnou vstupenku.

10. února 2017 – Naši firemní inzerci aktuálně naleznete v týdeníku Agrospoj - www.agrospoj.eu.

16. ledna 2017 – Chtěli bychom poděkovat našim zákazníků za důvěru, kterou nám projevili v roce 2016. Je to pro nás závazek do budoucích let.

9. července 2016 – Chtěli bychom poděkovat všem našim zákazníkům, kteří nás hojně navštěvovali během veletruhu EXPO Mokrá. Věříme, že to byla příjemná příležitost k diskusi jak po technické a odborné, tak po osobní stránce.

27. dubna 2016 – EXPO MOKRÁ 2016 – Přípravy na Expo jsou v plném proudu. Nyní si můžete on-line stáhnout volnou vstupenku.

18. března 2016 – EXPO MOKRÁ 2016 – ve dnech 14.-16. června se naše firma zúčastní veletrhu EXPO Mokrá 2016. V případě Vašeho zájmu navštívit náš stánek si napište o volnou vstupenku na email info@industrialmotors.cz Další informace o veletrhu zjistíte na http://www.expomokra.cz/cs

2. března 2016 - byly spuštěny nové webové stránky společnosti – verze 2.0.

Možnosti spolupráce

V tuto chvíli bychom měli zájem o navázání externí spolupráce s dalším technikem (na ŽL) / firmou mající zkušenosti s opravami motorů Caterpillar. Pro nabídku spolupráce prosím kontaktujte Tomáše Miku – 773 555 987, mika@industrialmotors.cz.

Kariéra

Momentálně nemáme žádné otevřené pozice.

Pokud Vás však zajímá spolupráce s námi, zašlete prosím svůj životopis na email info@industrialmotors.cz. Oceníme především zkušenější servisní techniky motorů z blízkosti našich poboček – Rosice u Brna, Žebrák.

Zasílání ND

Zásilky náhradních dílů v rámci ČR a SR jsou k Vám expedovány společností DPD (www.dpd.cz – zde je také možné dohledat polohu Vašeho balíku). Zásilky nad 30kg jsou sjednávány individuálně. Je možný také osobní odběr zboží na našich pobočkách.

Ke stažení